Czy masz ukończone 18 lat?

Tak Nie

Czy masz ukończone 18 lat? - Browar Profesja

Car – Russian Imperial Stout Barrel Aged

Car – nasz RIS, którego uwarzyliśmy z myślą o zrobieniu piwa, które pokazuje, co beczki po mocnych alkoholach potrafią zrobić z piwem…

Car… to Imperialny Stout, czyli piwo o wyrazistym palonym charakterze z aromatem zdominowanym nutami kawy i gorzkiej czekolady. Głęboki, bogaty smak również posiada nuty kawowe i czekoladowe. Car posiada mocną podbudowę słodową i solidną ilość rozgrzewającego alkoholu.

W sklepach dostępnych jest 5 wersji Cara, które leżakował w beczkach po różnych szkockich whisky oraz wersja leżakowana w beczce po Porto.

Car – Russian Imperial Stout Jura Whisky Barrel Aged.

Leżakowanie Cara w beczce po whisky Single Malt z wyspy Jura nadało mu dodatkowe nuty wanilii, sherry, wiśni w czekoladzie i czekolady. Alkohol średnio rozgrzewający.

Car – Russian Imperial Stout Speyside Whisky Barrel Aged

Leżakowanie Cara w beczce po whisky Single Malt ze wschodu regionu Speyside nadało mu dodatkowe nuty wanilii, sherry, śliwki i wiśni w czekoladzie. Alkohol średnio rozgrzewający.

Car – Russian Imperial Stout Bourbon & Speyside Whisky Barrel Aged

Leżakowanie Cara w starej beczce po whisky Single Malt z północy regionu Speyside nadało mu dodatkowe nuty sherry, wanilii, śliwki, ciemnych suszonych owoców i wiśni w czekoladzie. Alkohol mocno rozgrzewający.

Car – Russian Imperial Stout Islay Whisky Barrel Aged

Leżakowanie Cara w beczce po whisky Single Malt z wyspy Islay nadało mu dodatkowe nuty dymne, torfowe, wędzone, sherry i wiśni w czekoladzie. Alkohol średnio rozgrzewający.

Car – Russian Imperial Stout Highlands Whisky Barrel Aged

Leżakowanie Cara w beczce po whisky Single Malt z regionu Highlands nadało mu dodatkowe nuty wanilii, śliwki, porto, sherry, czekolady i marcepanu. Alkohol lekko rozgrzewający.

Car – Russian Imperial Stout Porto Barrel Aged

Leżakowanie Cara w beczce po Porto nadało mu dodatkowe nuty porto, czerwonego wina, ciemnych owoców i wiśni w czekoladzie. Alkohol średnio rozgrzewający.