Czy masz ukończone 18 lat?

Tak Nie

Czy masz ukończone 18 lat? - Browar Profesja

Sekrety Piwowara – Nasz Partner w Świeradowie Zdroju

 

Od niespełna roku w przepięknej górskiej miejscowości można nabyć nasze piwa. Wspólnie z Restauracją Sekrety Piwowara uwarzyliśmy i warzymy stale dwa piwa. Jasne piwo Świeradów oraz ciemne piwo Czerniawa. 
Świeradów to piwo w stylu Dortmundzkim, jasne i pełne – idealnie sprawdzi się jako dodatek do posiłku po intensywnie spędzonym dniu w Górach Izerskich. Na warzeniu Dortmunder Export znamy się jak mało kto w Polsce….
Czerniawa to piwo ciemne, w klasycznym stylu Dry Stout. Lekkie, nisko wysycone i słodowe w smaku. Dla tych turystów i kuracjuszy, którzy gustują w ciemnym piwie będzie idealnym dopełnieniem dnia.
Restauracja Sekrety Piwowara zaprasza cały rok na pyszne dania z dziczyzny, tradycyjnej kuchni polskiej oraz dania z grilla. Szczególnie polecamy „Wołowinę po Izersku w piwie”, „Przysmak Piwowara”, „Sałatkę Izerską” oraz oczywiście „Golonkę w piwie”. 
Będąc w Górach Izerskich nie zapomnijcie odwiedzić Restauracji „Sekrety Piwowara” (ul. Zacisze 3, 59-850, Świeradów Zdrój). Dla zorganizowanych grup można zamówić „Biesiadę Piwną”…